Katalog firm

A-AAron

Zakład usług pogrzebowych AAron kompleksowo organizuje uroczystości pogrzebowe na najwyższym poziomie. Zajmujemy się transportem osób zmarłych oraz ich przygotowaniem do ceremonii żałobnej. Dbamy również o zapewnienie pięknej oprawy ceremonii żałobnej (Kwiaty, muzyka). Załatwiamy sprawy urzędowe w imieniu rodziny.

Organizacja pogrzebu

„A-AARON&ZEUS”, to zakład pogrzebowy, który działalność prowadzi w dwóch punktach znajdujących się w Katowicach.
To znana i ceniona firma na rynku pogrzebowym. Misją naszego zakładu pogrzebowego jest zapewnienie profesjonalnych usług pogrzebowych oraz pomocy i opieki dla osób, które w wyniku śmierci, straciły najbliższych. Działając na rynku usług funeralnych przez tyle lat, pozyskaliśmy wiedzę i nabyliśmy doświadczenie, które daje nam możliwość zapewnienia komfortu dla rodzin osób zmarłych.
Co więcej, firma pogrzebowa stara się w jak najkrótszym i możliwie najszybszym czasie, załatwić w imieniu rodziny całą organizację pogrzebu oraz wszelkie formalności związane z pochówkiem.
Nasz zakład pogrzebowy Katowice zajmuje się również ceremonią pożegnania, która trwa ok. 30 minut do 1 h po czym przewozimy zmarłego w trumnie kremacyjnej do spalarni, w dzień uroczystości pogrzebowej obsługa zakładu pogrzebowego przywozi urnę w lektyce do kościoła lub kaplicy. Po nabożeństwie żałobnym obsługa przewozi lektykę na dany cmentarz i składa urnę z prochami w grobie.

Kontakt

Ulica: Barlickiego 3

Kod: 40-820

Miejscowość: Katowice

http://uslugipogrzebowekatowice.com/

E-mail:

Tel.: 32 254-93-77


Podobne firmy

Zeus

AAron jest uznanym zakładem usług pogrzebowych, świadczącym usługi na najwyższym poziomie. Zapewniamy przewóz zmarłych, kompleksowo organizujemy ceremonie pogrzebowe, dbając o ich oprawę muzyczną i kw...