Katalog firm

Kategorie


A-AAron

Zakład usług pogrzebowych AAron kompleksowo organizuje uroczystości pogrzebowe na najwyższym poziomie. Zajmujemy się transportem osób zmarłych oraz ich przygotowaniem do ceremonii żałobnej. Dbamy również o zapewnienie pięknej oprawy ceremonii żałobnej (Kwiaty, muzyka). Załatwiamy sprawy urzędowe w imieniu rodziny.

Trumny

Zapraszamy Państwa na stronę internetową z ofertą trumien: http://uslugipogrzebowekatowice.com/trumny/, gdzie znajduje się również pełna oferta z naszymi usługami.
Świadczymy kompleksowe usługi pogrzebowe i kremacyjne dla różnych wiar wyznaniowych. Usługi świadczymy niezależnie od regionu czy też miejsca zgonu danej osoby. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu możemy zapewnić rodzinom bezstresowe zorganizowanie ceremonii pogrzebowej.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji i służymy swoją pomocą przez 24 godziny na dobę. Oferujemy m.in.całodobowy transport osób zmarłych, zarówno z domu jak i szpitala oraz innych miejsc, w których znajduje się zmarły, do prosektorium.
Pomagamy w istotnych formalnościach urzędowych np. wydanie karty zgonu, aktu zgonu oraz innych ważnych dokumentów, dopilnowanie wypłaty zasiłków pogrzebowych.
Zajmujemy się również organizacją oprawy muzycznej w trakcie pogrzebu (możemy zapewnić Państwu oprawę w postaci trębacza). Wszystkie usługi jak i ich ceny znajdą Państwo na naszej ciekawej stronie internetowej.

Kontakt

Ulica: Barlickiego 3

Kod: 40-820

Miejscowość: Katowice

http://uslugipogrzebowekatowice.com/

E-mail:

Tel.: 32 254-93-77


Podobne firmy

Zeus

AAron jest uznanym zakładem usług pogrzebowych, świadczącym usługi na najwyższym poziomie. Zapewniamy przewóz zmarłych, kompleksowo organizujemy ceremonie pogrzebowe, dbając o ich oprawę muzyczną i kw...