Katalog firm

Depilatorium

Łódzki salon depilacji Depilatorium oferuje skuteczne usunięcie owłosienia przy użyciu nowoczesnych metod i urządzeń. Jednym z wykonywanych zabiegów jest depilacja laserowa, która w całkowicie bezpieczny i skuteczny sposób umożliwia usunięcie włosków z różnych partii ciała. Zabieg przeznaczony jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Depilacja laserem

Pragniesz spędzić miło czas i jednocześnie zatroszczyć się o własny wygląd zewnętrzny, skutecznie go poprawiając? Chcesz, by ekipa wykwalifikowanych specjalistów zajęła się prezencją Twojego ciała? Zgłoś się zatem do jednego z dwóch naszych salonów depilacji DEPILATORIUM.
To w tych miejscach skorzystasz z zabiegów wykonywanych laserem diodowym Vectra, który raz na zawsze usunie z Twojego ciała zbędne i nieestetyczne owłosienie. Trwała depilacja laserowa Gdańsk jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem, jeżeli tylko zmagasz się z różnymi problemami występującymi po tradycyjnym goleniu. Często bowiem zdarza się, że zwykłe maszynki do golenia wywołują wrastanie włosków oraz doprowadzają do miejscowych podrażnień, a nawet poważniejszych reakcji alergicznych.
Przez takie problemy możesz zacząć rezygnować z golenia, które przecież jest niezbędnym elementem pielęgnacji. U nas natomiast wykonasz w stu procentach bezpieczny zabieg depilacji, który nie wywoła na Twojej skórze żadnych skutków ubocznych. Sam to sprawdź!

Kontakt

Ulica: al. Rzeczypospolitej 4D

Kod: 80-369

Miejscowość: Gdańsk

http://depilatorium.pl/

E-mail: salon@depilatorium.pl

Tel.: 888-771-221


Podobne firmy

Megi Cosmetic Laser

Depilacja laserowa, henna, peelinigi kawitacyjne, jonofereza, peelingi chemiczne, mezoterapia igłowa, mikrodermabrazja diamentowa oraz wiele innych - zapraszamy do skorzystania z usług Cosmetic Laser....