Katalog firm

Depilatorium

Łódzki salon depilacji Depilatorium oferuje skuteczne usunięcie owłosienia przy użyciu nowoczesnych metod i urządzeń. Jednym z wykonywanych zabiegów jest depilacja laserowa, która w całkowicie bezpieczny i skuteczny sposób umożliwia usunięcie włosków z różnych partii ciała. Zabieg przeznaczony jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Depilacja wąsika

Ludzkie samopoczucie oraz samoocena bardzo często zależą od wyglądu zewnętrznego. Zdecydowanie nie poprawia go zbędne owłosienie, którego każdy próbuje się pozbyć na wiele sposobów - przeważnie sięgając po najpopularniejsze maszynki do golenia. One często jednak nie tyle radzą sobie z problemem, co doprowadzają do licznych powikłań - wrastania włosków oraz mnogich i ciężkich w leczeniu podrażnień. Usługi świadczone przez salon DEPILATORIUM są doskonałą alternatywą dla wszystkich tych domowych zabiegów.
Salon DEPILATORIUM zajmuje się tylko i wyłącznie jedną dziedziną - depilacją laserową. Pokazuje, że depilacja laserowa wąsika Gdańsk bywa skuteczniejsza od ciągłego wyrywania mikroskopijnych włosków, a depilacja nóg bywa idealnym przygotowaniem do sezonu letniego.
Firma DEPILATORIUM posługuje się wyłącznie nowoczesnymi urządzeniami przy pracy, posiadając w swoich gabinetach przetestowane lasery Vectus. Każdy klient może zarezerwować dla siebie wizytę online, by w ekspresowym tempie zatroszczyć się o wygląd skóry.

Kontakt

Ulica: al. Rzeczypospolitej 4D

Kod: 80-369

Miejscowość: Gdańsk

http://depilatorium.pl/

E-mail: salon@depilatorium.pl

Tel.: 888-771-221


Podobne firmy

Megi Cosmetic Laser

Depilacja laserowa, henna, peelinigi kawitacyjne, jonofereza, peelingi chemiczne, mezoterapia igłowa, mikrodermabrazja diamentowa oraz wiele innych - zapraszamy do skorzystania z usług Cosmetic Laser....