Katalog firm

Centrum psychoterapii Harmonia

Centrum Psychoterapii Harmonia proponuje wsparcie dla osób zmagających się z różnego typu uzależnieniami, ale nie tylko. Specjalistyczną pomoc znajdą tu również osoby współuzależnione, chore na depresję czy dotknięte przemocą. Na ofertę składają się zarówno konsultacje, psychoterapia on-line, jak i szkolenia.

Uzależnienia od narkotyków

Uzależnienie od narkotyków to stan, w który można wpaść bardzo łatwo. Jednakże odzyskanie zdrowia jest drogą bardzo długą i trudną do przebycia, zwłaszcza jeżeli ktoś próbuje radzić sobie ze swoim nałogiem samodzielnie. Dlatego też zawsze dobrze jest skorzystać z pomocy z zewnątrz, tym samym znajdując wsparcie, które pomoże w osiągnięciu sukcesu.
Dla każdego, kto pragnie rozpocząć leczenie uzależnień od narkotyków Wrocław to miasto gdzie można znaleźć bardzo dobrego psychoterapeutę, gotowego na rozpoczęcie psychoterapii indywidualnej z osobą uzależnioną. Wrocław to bowiem siedziba Centrum Psychoterapii Harmonia, miejsca w którym każda osoba uzależniona, czy to od narkotyków czy też hazardu, na pewno znajdzie odpowiednie wsparcie.
Odpowiednie wykształcenie, doświadczenie oraz duża doza empatii dla osób zmagających się z różnego rodzaju problemami psychologicznymi sprawia, że psychoterapia indywidualna w Centrum Psychoterapii Harmonia może być kluczowym krokiem ku poprawie jakości życia.

Kontakt

Ulica: Augustowska 88/13

Kod: 54-112

Miejscowość: Wrocław

http://harmonia-terapia.pl/

E-mail: kontakt@harmonia-terapia.pl

Tel.: 600-241-740


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Coraz częściej depresja czy nerwica, jest dla nas problemem z którym nie umiemy sobie samodzielnie poradzić, a nawet chorobą jaką najzwyczajniej w świecie ukrywamy przed naszymi bliskimi. Dlatego nasz...

Ewa Czernik

Ewa Czernik to pani psycholog o bardzo dużym doświadczeniu wynikającym ze współpracy z wieloma klientami. Od początku swojej działalności słucha i rozmawia z klientami o rozmaitych problemach, co spra...