Katalog firm

Intprojekt

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia strony internetowej firmy Intprojekt. Oferujemy rozwiązania, które stanowią wsparcie dla procesów technologicznych w wielu przedsiębiorstwach. Z wielką pasją oddajemy się projektowaniu i programowaniu automatyki przemysłowej. Naszych Klientów traktujemy indywidualnie. Zapraszamy!

Projekty elektryczne

Jako jedna z niewielu firm w Łodzi oferujemy Państwu profesjonalne projekty elektryczne od a do z w bardzo konkurencyjnych cenach. Nasza oferta usługowa skierowana jest nie tylko do klientów prywatnych, ale również do klientów biznesowych. Możemy pochwalić się olbrzymim doświadczeniem i wieloma zadowolonymi klientami, którzy zawsze wystawiają naszej firmie pozytywne referencje i polecają nasze projekty elektryczne swoim znajomym.
Współpracujemy wyłącznie z największymi specjalistami, którzy mogą pochwalić się odpowiednimi uprawnieniami i nieprzeciętnymi umiejętnościami. Specjalizujemy się przede wszystkim w tworzeniu nowoczesnych projektów elektrycznych dla automatyki przemysłowej. Możemy pochwalić się specjalnymi zaświadczeniami Stowarzyszenia Elektryków Polskich, które obok pozytywnych opinia naszych klientów są najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości usług.
Nasze kompleksowe usługi oferujemy nie tylko na terenie Polski, ale również za granicą. Zapewniamy wysoką jakość usług, rzetelność i terminowość w realizacji podjętych zleceń.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609-023-468