Katalog firm

PPHU Ład

P.P.H.U Ład świadczy kompleksowe usługi ogrodnicze na terenie województwa łódzkiego. Współpracuje zarówno z instytucjami, jak i z klientami indywidualnymi i firmami. Oprócz koszenia trawy, grabienia liści czy wycinki drzew oferuje też prace porządkowe, wywóz śmieci i usługi transportowe. Więcej szczegółów na stronie.

Usługi ogrodnicze

Nadeszła wiosna, a za nią lato, wiec nie dziwi nikogo fakt, że coraz więcej osób rozpoczyna prace w swoich przydomowych ogrodach oraz na trawnikach wokół posesji. Nasza firma świadczy usługi ogrodnicze na najwyższym poziomie. Jeżeli potrzebujesz profesjonalnej obsługi w tym zakresie, to nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie.
Aby nas znaleźć, wpisz w wyszukiwarkę internetową usługi ogrodnicze Łódź i sprawdź pełną ofertę usług, jakie mamy Ci do zaproponowania. Dysponujemy sprzętem oraz pracownikami z dużym doświadczeniem w ogrodnictwie. Żadne prace nie są nam obce, a dobro klienta i najwyższa jakość usług ogrodniczych to nasz priorytet. Po więcej informacji zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz poprzez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie internetowej. Nie zwlekaj i sprawdź, co możemy dla ciebie zrobić w kwestii ogrodnictwa.
Zapewniamy kompleksową obsługę oraz atrakcyjne warunki cenowe, jakich nie znajdziesz nigdzie indziej. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. Zapraszamy serdecznie.

Kontakt

Ulica: Skłodowskiej 42

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

http://miastoiogrody.pl/

E-mail: biuro@miastoiogrody.pl

Tel.: 692-585-357