Katalog firm

PPHU Ład

P.P.H.U Ład świadczy kompleksowe usługi ogrodnicze na terenie województwa łódzkiego. Współpracuje zarówno z instytucjami, jak i z klientami indywidualnymi i firmami. Oprócz koszenia trawy, grabienia liści czy wycinki drzew oferuje też prace porządkowe, wywóz śmieci i usługi transportowe. Więcej szczegółów na stronie.

Wycinka drzew

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tym, co oferuje P.P.H.U "ŁAD". Początek powstania tej działalności miał miejsce ponad 20 lat temu. Od samego początku naszego powstania realizowane są usługi ogrodnicze oraz porządkowe. Przykładem może być wycinka drzew (zresztą warto też podkreślić, że obszarem funkcjonowania firmy jest województwo łódzkie).
Skupmy się może na razie na tym przykładzie. Otóż wycinka drzew Łódź w naszym wykonaniu to przede wszystkim bezpieczeństwo. Można powiedzieć, że bezpieczeństwo jest tym, co dla nas najważniejsze w przypadku takiej usługi, jak wycinka drzew. Technika usuwania drzew zawsze jest dobierana indywidualnie.
Warto też podkreślić, że bez względu na to, czym się zajmiemy, stanowimy pewność, że wszystko odbędzie się sumiennie, dokładnie i precyzyjnie. Najkrócej rzecz ujmując, zapewniamy swoim klientom doskonałą jakość. Mimo wielu lat funkcjonowania, cały czas chcemy się rozwijać. Zależy nam na tym, aby możliwie, jak najlepiej realizować powstające potrzeby.

Kontakt

Ulica: Skłodowskiej 42

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

http://miastoiogrody.pl/

E-mail: biuro@miastoiogrody.pl

Tel.: 692-585-357