Katalog firm

Kategorie


Nas Troje

Niech sam poród nie będzie dla nas czymś tajemniczym, a co za tym idzie zdecydujemy się zapisać na odpowiedni kurs, który przygotuje nas do takiej chwili. Szkoła rodzenia Nas Troje to miejsce idealne pod względem cyklu spotkań, jaki zapewne wielu rodzicom wyjaśni co wiąże się z porodem oraz jak powinniśmy się do niego nastawić.

Szkoła rodzenia

Niech kurs dla ciebie jako przyszłego rodzica, nie tylko przygotuje ciebie do narodzin lecz pozwoli zrozumieć wiele ważnych kwestii i zagadnień związanych z narodzinami dziecka. Oczywiście szkoła rodzenia w Łodzi Nas Troje, stosuje cykl spotkań nie tylko do tego by zorganizować dla państwa w pełni interesujący oraz ciekawy kurs, którego program znajduje się na stronie http://nas-troje.ipt.pl/.
Staramy się przede wszystkim jako szkoła rodzenia w Łodzi wyjść naprzeciw ewentualnym oczekiwaniom oraz potrzebom, a co za tym idzie oferować dużo więcej, chociażby w kontekście diagnostyki medycznej w renomowanej klinice czy wsparciu ze strony psychologa. Warto zatem dowiedzieć się więcej, dlaczego nasza szkoła rodzenia jest odpowiednią do tego by do niej najzwyczajniej zawitać, jednocześnie przekonać się o tym, jak kurs czy adekwatne do tego spotkania, mogą zmienić nastawienie lub tok myślenia nie tylko w zakresie wspomnianego porodu, ale również roli samego rodzica.
Nie ma jakichkolwiek wątpliwości, iż wraz z nami każdy przyszły rodzic, będzie optymistą w aspekcie zbliżającego się porodu a tym samym zupełnie inaczej spojrzy na okres całej ciąży.

Kontakt

Ulica: Sterlinga 16/18

Kod: 90-217

Miejscowość: Łódź

http://nas-troje.ipt.pl/

E-mail: szenicka@renoma-med.pl

Tel.: 797-422-408


Podobne firmy

AOK – Akademicki Ośrodek Kształcenia

Niech nie stanowi zaskoczenia fakt, iż na kursy dokształcające decydują się coraz częściej gimnazjaliści czy maturzyści, dla których przygotowanie do jakże ważnego egzaminu stanowi nie lada problem. P...