Katalog firm

Kategorie


Saunaland

Producent saun i łaźni parowych, firma Saunaland, działa na rynku 10 lat, oferując funkcjonalne produkty zarówno dla klientów prywatnych, jak i właścicieli firm. Projektujemy i budujemy sauny, korzystając z materiałów pochodzących od uznanych, skandynawskich producentów. Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie. Zapraszamy!

Sauny suche

Saunaland to producent saun oraz łaźni parowych, działający na terenie kilku największych miast w Polsce. Oferujemy Wam sauny Poznań, Warszawa, Wrocław, Katowice oraz w innych miastach. Zapewniamy Was, że oferujemy Wam najwyższej jakości sprzęt, który będzie Wam służył przez bardzo długi czas.
W naszym katalogu mamy sauny suche, mokre, na podczerwień, łaźnie parowe w ciężkiej zabudowie, które wykonane są z mozaiki szklanej. Wszystkie nasze sauny są bardzo łatwe w obsłudze, dlatego nie musicie się obawiać, że nie poradzicie sobie z czymś. Nasza obsługa po zamontowaniu wszystkich urządzeń zaprezentuje Wam wszystko, abyście mogli sami wszystko włączać i użytkować. Współpracowaliśmy już z wieloma klientami, którym zakładaliśmy sauny.
Warto nam zaufać, dlatego i Was zachęcamy do współpracy z nami. W razie dodatkowych pytań, nasza obsługa jest do Waszej dyspozycji i wszystko Wam odpowiednio wytłumaczy. Odrobina relaksu pod ręką w każdej chwili? Zapraszamy Was do skorzystania z oferty Saunaland.

Kontakt

Ulica: Grażyny 4E

Kod: 93-309

Miejscowość: Łódź

http://www.saunaland.pl/

E-mail: saunaland@post.pl

Tel.: 607-358-022


Podobne firmy

Mal-Wod

Wysoka efektywność wykonywanych usług wyróżnia przedsiębiorstwo Mal-Wod, specjalizujące się w naprawach pomp i układów hydraulicznych. Firma oferuje także sprzedaż urządzeń oraz części zamiennych do p...