Katalog firm

Kategorie


SOS Krzysztof Wojciechowski

Prawie każdy z nas spotkał się kiedyś z niemiłym zdarzeniem losu podczas kierowania samochodem. Profesjonalne usługi w tym zakresie prowadzi pomoc drogowa, która może poszczycić się zadowoleniem wielu klientów. Korzystamy ze sprzętu najwyższej jakości, a nasz zespół jest skuteczny w każdych, nawet najcięższych warunkach.

Pomoc drogowa w Kole

Jesteśmy marką, która z powodzeniem funkcjonuje na rynku od 2005 roku. Naszym zadaniem jest świadczenie profesjonalnej pomocy drogowej na terenie województwa łódzkiego. Działamy też na łódzkim odcinku autostrady A1 i A2. Siedziba naszej firmy znajduje się w Strykowie.
Naszym głównym zadaniem jest to, aby pomoc drogowa, którą świadczymy przekłada się na wzrost bezpieczeństwa klientów. Zawsze służymy merytorycznym wsparciem niezbędnym w przypadku awarii samochodu lub uczestnictwa w kolizji drogowej. W takiej sytuacji we wskazanym miejscu pojawiamy się zaledwie w kilka minut po wezwaniu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo usługę holowania, jeżeli zajdzie taka potrzeba, wykonamy również na miejscu niewielkie naprawy, które nie wymagają dostarczenia samochodu do warsztatu.
Stale pracujemy nad rozwijaniem naszej oferty, do której ostatnimi czasy wprowadziliśmy też możliwość wymiany opon. Dbamy o to, aby nasza oferta była systematycznie podnoszona, jakość świadczonych usług spełniała oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Więcej informacji odnośnie oferty pomocy drogowej w Kutnie znajdziecie na stronie http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/pomoc-drogowa-kolo/.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673