Katalog firm

Kategorie


SOS Krzysztof Wojciechowski

Prawie każdy z nas spotkał się kiedyś z niemiłym zdarzeniem losu podczas kierowania samochodem. Profesjonalne usługi w tym zakresie prowadzi pomoc drogowa, która może poszczycić się zadowoleniem wielu klientów. Korzystamy ze sprzętu najwyższej jakości, a nasz zespół jest skuteczny w każdych, nawet najcięższych warunkach.

Pomoc drogowa w Kutnie

Jesteśmy grupą specjalistów działających na rynku pomocy drogowej od 2005 roku. Jesteśmy marką nastawioną na pomoc wszystkim tym kierowcom, których samochody uległy awarii lub stały się uczestnikiem kolizji na terenie województwa łódzkiego. Niesiemy pomoc również na łódzkich odcinkach autostrad A1 i A2.
Dzięki inwestycjom poczynionym przez naszą firmę w ostatnich latach, mamy możliwość świadczenia specjalistycznych usług skierowanych do posiadaczy samochodów osobowych, ciężarówek czy też aut dostawczych. Nasze ekipy drogowe działają kompleksowo i w błyskawicznym tempie. Posiadamy nowoczesne wyposażenie, które sprawia, że auta naszych klientów są naprawiane na miejscu lub bezpiecznie odholowywane do warsztatów, gdzie zajmują się nimi najlepsi mechanicy. Oferowana pomoc drogowa Kutno jest świadczona przez nas codziennie przez 24h.
W razie nocnej awarii na autostradzie, możecie mieć Państwo pewność, że pojawimy się na miejscu przygotowani do poradzenia sobie z każdym problemem. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony kontaktowej w celu uzyskania kompleksowej informacji na temat naszej działalności.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673