Katalog firm

SOS Krzysztof Wojciechowski

Prawie każdy z nas spotkał się kiedyś z niemiłym zdarzeniem losu podczas kierowania samochodem. Profesjonalne usługi w tym zakresie prowadzi pomoc drogowa, która może poszczycić się zadowoleniem wielu klientów. Korzystamy ze sprzętu najwyższej jakości, a nasz zespół jest skuteczny w każdych, nawet najcięższych warunkach.

Pomoc drogowa w Zgierzu

Oferujemy bardzo profesjonalną i zawsze błyskawiczną pomoc drogową na ogromnym terenie Polski. Działamy 24 godziny na dobę, dlatego mogą Państwo do nas zadzwonić o każdej porze, a my ekspresowo dojedziemy na miejsce zdarzenia lub miejsce wypadku. Do naszych usług należy m.in. dowóz paliwa, wulkanizacja oraz wykonywanie drobnych napraw, których celem jest przywrócenie samochodowi pełnej sprawności.
Jeżeli tylko zdarzy Ci się któraś z tych sytuacji, możesz zadzwonić do nas na numer 504 855 673, by profesjonalna pomoc drogowa w Zgierzu od razu rozwiązała Twój drogowy problem. Zapewniamy Ci błyskawicznie holowanie samochodu, ratownictwo drogowe i wiele innych, zawsze efektywnych i interesujących usług. Swoją ofertę kierujemy zarówno do właścicieli aut osobowych, jak i kierowców busów, tirów czy większych pojazdów.
Posiadamy także swój własny warsztat mechaniczno-elektryczny, w którym wykonujemy profesjonalne naprawy. Cała nasza praca jest nakierowana na bezpieczeństwo i komfort osób poruszających się po drogach. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą pomocy drogowej świadczonej w Zgierzu na stronie http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/pomoc-drogowa-zgierz/.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673