Katalog firm

Kategorie


Sowa

Sowa to firma, która już od wielu lat znajduje się na rynku i specjalizuje się w zakładaniu urządzeń klimatyzacyjnych. Oferujemy Wam urządzenia pochodzące od najlepszych producentów, które nie są wadliwe i będą z Wami przez bardzo długi czas. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, jak również z podmiotami gospodarczymi.

Klimatyzacja

Według Eko Sowa wszyscy ludzie powinni troszczyć się i dbać o otoczenie, w którym na co dzień żyją. Ta firma pragnie pomagać swoim klientom w podobnych działaniach, oferując im całą gamę fantastycznych rozwiązań o charakterze proekologicznym. Wprowadza je do domów mieszkalnych, dzięki czemu stają się one nowoczesnymi, funkcjonalnymi i świetnie współpracującymi z naturą miejscami. Każdy może stworzyć dla siebie coś podobnego - wystarczy nawiązać współpracę z Eko-Sowa.
Jednym z głównych produktów firmy jest profesjonalna klimatyzacja Łódź. Specjaliści zatrudnieni przez Eko-Sowa potrafią zarówno doskonale projektować systemy klimatyzacyjne, jak i instalować je bezpośrednio w domach klientów oraz serwisować. Do innych wyrobów firmy należą systemy ogrzewania, pompy ciepła, piece, a nawet słoneczne kolektory.
Wszystkie oferowane przez Eko-Sowa instalacje oraz urządzenia są tworzone w taki sposób, by ich użytkownicy mogli na nich jak najbardziej skorzystać. Wprowadzone do budynku tworzą z niego miejsce energooszczędne.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233