Katalog firm

Sowa

Sowa to firma, która już od wielu lat znajduje się na rynku i specjalizuje się w zakładaniu urządzeń klimatyzacyjnych. Oferujemy Wam urządzenia pochodzące od najlepszych producentów, które nie są wadliwe i będą z Wami przez bardzo długi czas. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, jak również z podmiotami gospodarczymi.

Ocieplanie poddasza

Od 11 lat działamy na terenie Łodzi i okolic. Zajmujemy się kompleksową realizacją różnorodnych instalacji- od rekuperacji po wentylację i klimatyzację. W obszarze naszych działań znajduje się także ocieplanie poddasza Łódź. Ocieplanie budynków w naszym wykonaniu polega na wykorzystaniu nowoczesnej metody wdmuchiwania za pomocą agregatu specjalnie wytworzonej wełny celulozowej.
Jest to mieszanka celulozy i wełny szklanej gwarantująca pełną izolację. Wełna celulozowa jest odporna na grzyby i pleśń, oprócz tego jest proekologiczna. Wykazuje również dobre właściwości akustyczne. Warto wspomnieć, że wełna celulozowa nadaje się również do ocieplania podłóg oraz ścian.
O wysokim poziomie oferowanych przez nas usług świadczą pozytywne opinie naszych klientów. Nasze instalacje są trwałe i niezawodne a ocieplane budynki nie wymagają użycia folii paroizolacyjnej. Ocieplanie budynku wełną celulozową to najlepszy sposób na docieplenie poddasza. Działamy kompleksowo na terenie Łodzi i całego województwa.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233