Katalog firm

Yacht Czarter

Oferujemy Wam czarter jachtów w niskich cenach. Na naszym jachcie znajdziecie miejsce na koję, więc będziecie mieli gdzie odpocząć. Pokażemy Wam, w jaki sposób powinniście obsługiwać się naszym jachtem, aby móc spędzić na wodzie naprawdę miłe i przyjemne chwile bez żadnych wypadków. Zapraszamy do rezerwacji.

Wynajem domków na Mazurach

Po latach ciężkiej pracy udało nam się otworzyć wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych ludzi. Dzięki nam każdy jest w stanie odpocząć i przygotować się do dalszych działań w jednym z najpiękniejszych polskich rejonów - na Mazurach. Gdy założyliśmy swoją firmę, w pierwszej kolejności postanowiliśmy skupić się w niej na zapewnianiu swoim klientom czarteru jachtów motorowych.
Do dziś się nim zajmujemy, dlatego zgłaszające się do nas osoby same mogą zobaczyć, jak rzeczywiście kieruje się jachtem, by samodzielnie móc nim popływać po wspaniałych wodach. Wakacje spędzony razem z nami na pewno będą bardzo emocjonujące i na długo pozostawią po sobie wspaniałe wspomnienia. Swoim klientom zapewniamy przy okazji wynajem domków mazury, by mogli oni po powrocie z żeglugi odpocząć w komfortowym i cichym miejscu.
Nasze małe obiekty turystyczne są idealnie zabezpieczone, ogrodzone i dodatkowo oświetlone. Stanowią po prostu doskonały wybór dla wszystkich osób zmęczonych codziennym natłokiem pracy oraz obowiązków.

Kontakt

Ulica: Bogaczewo 14

Kod: 11-500

Miejscowość: Giżycko

http://czarterjachtowmotorowych.pl/

E-mail:

Tel.: 502-081-726